Aangesloten therapeuten

Hier vind u een opsomming van de therapeuten en specialisten die zijn aangesloten bij het CVA netwerk Midden-Holland.

Overzicht

De informatie is onderverdeeld per vestigingsplaats van de therapeut.

Therapeuten zijn te vinden in de volgende plaatsten:

Bergambacht

Kees Bakker
Fysio-Fitness Bergambacht
Meidoornstraat 5
2861 VJ  Bergambacht
0182  352060
info@fysiofitness-bergambacht.nl
Patrick Potuijt
Fysio-Fitness Bergambacht
Meidoornstraat 5
2861VJ  Bergambacht
0182 352060
info@fysiofitness-bergambacht.nl
Ruben Verrips
Fysiotherapie praktijk Krimpenerwaard
H.B. Nederburghstraat 2E
2861 ZB  Bergambacht
06 20877951
ruben@fysiokrimpenerwaard.nl

Bodegraven

Bart Haarbrink
Fysiotherapie Keulen en Brusse
Boesemsingel 79
2411 KW  Bodegraven
0172 612520
bhaarbrink@Keulen-brusse.nl

Boskoop

Rinske Kolster
Fysio Kolster
Voorofscheweg 15C
2771 MA  Boskoop
0172 450619
06 38285731
rinske@fysiokolster.nl
Hanneke van Wijk
Zorgpartners Midden-Holland – Floravita
 
Boezemlaan 4
2771 VP  Boskoop
0182 595950
06 23019857
hanneke.vanwijk@zorgpartners.nl

Gouda

Jovanka Alfons
Fysio Olympiadeplein
Olympiadeplein 142
2807 BH  Gouda
0182 521702
j.alfons@fysio-olympiadeplein.nl
Wilma Aantjes
Zorgpartners Midden-Holland
Hanepraij / Irishof
Fluwelensingel 110
2805 RX  Gouda
0182 595950
06 57589318
wilma.aantjes@zorgpartners.nl
Andrea Hoogland
Fysiovisiq
Lekkenburg 8a en 2
2804 XC  Gouda
0182 533833
andrea.hoogland@fysiovisiq.nl
Tim de Jong
Rayer Healthcare / Groene Hart Ziekenhuis
Ronsseweg 7
2803 NA  Gouda
0182 533159
tim.de.jong@ghz.nl
Chantal de Kruijf
Zorgpartners Midden-Holland
Ronssehof revalidatiecentrum
Ronsseweg 410
2803 ZX  Gouda
0182 562148
chantal.dekruijf@zorgpartners.nl
Yvonne McPherson
Fysiotherapie Gouda
Regentesseplantsoen 22
2801 CL  Gouda
0182 513819
06 13939287
yvonne.mcpherson@fysiotherapiegouda.nl
Richard van Rhijn
Fysiotherapeutisch Centrum Boelekade
Boelekade 139
2806 AG  Gouda
0182 525572
06 27058178
richard@fysioboelekade.nl
Ineke Rijpstra
Fysiotherapie Medisch Spectrum Gouda
Willem Barentszlaan 28
2803 XP  Gouda
0182 532660
Ineke@fysiotherapiemsg.nl
Leon Turlings
Fysio Olympiadeplein
Olympiadeplein 142
2807 BH  Gouda
0182 521702
l.turlings@fysio-olympiadeplein.nl
Onno van Schaik
Kinderfysiotherapie en Fysiotherapie
Van Schaik-Dijcks
Wilsonplein 1 en 2
2806 JM  Gouda
0182 528141
06 14744817
fysio.vanschaik-dijcks@online.nl
Michelle Terpstra
Fysiovisiq
Lekkenburg 8a en 2
2804 XC  Gouda
0182 533833
michelle.terpstra@fysiovisiq.nl
Leon Turlings
Fysio Olympiadeplein
Olympiadeplein 142
2807 BH  Gouda
0182 521702
l.turlings@fysio-olympiadeplein.nl

Lekkerkerk

Oeke van Grondelle
Zorgpartners Midden-Holland
De Breeje Hendrick
Nicolaas Beetsstraat 1
2941 TN  Lekkerkerk
0182 595950
06 23019903
oeke.vangrondelle@zorgpartners.nl
Michelle Dielissen
Zorgpartners Midden-Holland
De Breeje Hendrick
Nicolaas Beetsstraat 1
2914 TN  Lekkerkerk
0182 595950
06 40904439
Michelle.Dielissen@zorgpartners.nl
Willy Velsink
Fysiotherapie Lek & Yssel
Burg. van de Willigenstraat 47
2941 ES  Lekkerkerk
0180 663764
 willy@fysiotherapie-lek-yssel.nl
Nick de Vos
Fysiotherapie Lek & Yssel
Burg. van de Willigenstraat 47
2941 ES  Lekkerkerk
0180 663764
nick@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Moerkapelle

Marit Broekman
Praktijk Joosten
Locatie Moerkapelle
Dorpsstraat 7
2751 Moerkapelle
0182 618022
info@praktijkjoosten.info
Davey Jager, aspirant lid
Praktijk Joosten
Locatie Moerkapelle
Dorpsstraat 7
2751 Moerkapelle
0182 618022
info@praktijkjoosten.info

Nieuwerkerk a/d IJssel

Manon van de Guchte
Fysiotherapie Raadhuisplein
Raadhuisplein 24
2941 KM  Nieuwerkerk a/d IJssel
06 30652017
manon@fysiotherapie-raadhuisplein.nl

Oudewater

Wilton Wagemakers
Praktijk fysiotherapie Mastwijk /
Wagemakers
Oudesingel 11-25
3421 ED  Oudewater
0348 – 562502
info@fysiooudewater.nl

Schoonhoven

Kim van Rijswijk
Fysiotherapie van Rijswijk
Albrecht Beijlinggracht 30
2871 SC Schoonhoven
0182 382685
kim_rijswijk@hotmail.com

Bergambacht

Loïs den Boer-Boersma, aspirant lid
Fysiotherapie Zilverstad
Bergambachterstraat 9C / Oranjeplaats 21A
2871 JB  Schoonhoven
0182 383300
lois.denboer-boersma@fysiotherapiezilverstad.nl

Waddinxveen

Marit Broekman
Praktijk Joosten
Locatie Waddinxveen
Passage 57
2741 HB  Waddinxveen
0182 618022
info@praktijkjoosten.info
Davey Jager, aspirant lid
Praktijk Joosten
Locatie Waddinxveen
Passage 57
2741 HB  Waddinxveen
0182 618022
info@praktijkjoosten.info