Aangesloten therapeuten

Hier vind u een opsomming van de therapeuten en specialisten die zijn aangesloten bij het CVA Netwerk Midden-Holland.
De informatie is onderverdeeld per vestigingsplaats van de therapeut.
Therapeuten zijn te vinden in de volgende plaatsten:

Bergambacht
Patrick Potuijt
Fysio-Fitness Bergambacht
Meidoornstraat 5
2861 VJ  Bergambacht
0182 352060
info@fysiofitness-bergambacht.nl
Ruben Verrips
Fysiotherapie praktijk Krimpenerwaard
H.B. Nederburghstraat 2E
2861 ZB  Bergambacht
06 20877951
ruben@fysiokrimpenerwaard.nl
Bodegraven
Samantha Andujar Alonso
Fysio on the Move
Willem de Zwijgerstraat 9D
2411 VT Bodegraven
0172 616579
samantha@fysioonthemove.nl
Bart Haarbrink
Fysiotherapie Keulen en Brusse
Boesemsingel 79
2411 KW  Bodegraven
0172 612520
bhaarbrink@Keulen-brusse.nl
Boskoop
Rinske Kolster
Fysio Kolster
Voorofscheweg 15C
2771 MA  Boskoop
0172 450619 / 06 38285731
rinske@fysiokolster.nl
Hanneke van Wijk
Zorgpartners Midden-Holland, Floravita
Boezemlaan 4
2771 VP  Boskoop
0182 595950 / 06 23019857
hanneke.vanwijk@zorgpartners.nl
Gouda
Jovanka Alfons
Fysio Olympiadeplein
Olympiadeplein 142
2807 BH  Gouda
0182 521702
j.alfons@fysio-olympiadeplein.nl
Wilma Aantjes
Zorgpartners Midden-Holland, Hanepraij en Irishof
Fluwelensingel 110
2805 RX  Gouda
0182 595950 / 06 57589318
wilma.aantjes@zorgpartners.nl
Andrea Hoogland
Fysiovisiq
Lekkenburg 8a en 2
2804 XC  Gouda
0182 533833
andrea.hoogland@fysiovisiq.nl
Tim de Jong
Rayer Healthcare / Groene Hart Ziekenhuis
Ronsseweg 7
2803 NA  Gouda
0182 533159
tim.de.jong@ghz.nl
Yvonne McPherson
Fysiotherapie Gouda
Regentesseplantsoen 22
2801 CL  Gouda
0182 513819 / 06 13939287
yvonne.mcpherson@fysiotherapiegouda.nl
Richard van Rhijn
Fysiotherapeutisch Centrum Boelekade
Boelekade 139
2806 AG  Gouda
0182 525572 / 0627058178
richard@fysioboelekade.nl
Ineke Rijpstra
Fysiotherapie Medisch Spectrum Gouda
Willem Barentszlaan 28
2803 XP  Gouda
0182 532660
Ineke@fysiotherapiemsg.nl
Marieke Romijn
Zorgpartners Midden-Holland, Ronssehof revalidatiecentrum
Ronsseweg 410
2803 ZX Gouda
0182 562148
marieke.romijn@zorgpartners.nl
Onno van Schaik
Kinderfysiotherapie en Fysiotherapie, Van Schaik-Dijcks
Wilsonplein 1 en 2
2806 JM  Gouda
0182 528141 / 06 14744817
fysio.vanschaik-dijcks@online.nl
Michelle Terpstra
Fysiovisiq
Lekkenburg 8a en 2
2804 XC  Gouda
0182 533833
michelle.terpstra@fysiovisiq.nl
Leon Turlings
Fysio Olympiadeplein
Olympiadeplein 142
2807 BH  Gouda
0182 521702
l.turlings@fysio-olympiadeplein.nl
Eline van Zoest
Zorgpartners Midden-Holland, Ronssehof revalidatiecentrum
Ronsseweg 410
2803 ZX Gouda
0182 562148
eline.vanzoest@zorgpartners.nl
Lekkerkerk
Michelle Dielissen
Zorgpartners Midden-Holland, De Breeje Hendrick
Nicolaas Beetsstraat 1
2941 TN  Lekkerkerk
0182 595950 / 06 40904439
Michelle.Dielissen@zorgpartners.nl
Oeke van Grondelle
Zorgpartners Midden-Holland, De Breeje Hendrick
Nicolaas Beetsstraat 1
2914 TN  Lekkerkerk
0182 595950 / 06 23019903
oeke.vangrondelle@zorgpartners.nl
Willy Velsink
Fysiotherapie Lek & Yssel
Burgemeester van de Willigenstraat 47
2941 ES  Lekkerkerk
0180 663764
 willy@fysiotherapie-lek-yssel.nl
Moerkapelle
Marit Broekman
Praktijk Joosten, Locatie Moerkapelle
Dorpsstraat 7
2751 BB Moerkapelle
0182 618022
m.broekman@praktijkjoosten.info
Davey Jager
Praktijk Joosten, Locatie Moerkapelle
Dorpsstraat 7
2751 BB Moerkapelle
0182 618022
d.jager@praktijkjoosten.info
Nieuwerkerk a/d IJssel
Manon van de Guchte
Fysiotherapie de Ringvaart
Doortocht 5
2914 KA  Nieuwerkerk a/d IJssel
0180 312060
manon@fysiotherapiederingvaart.nl
Oudewater

Schoonhoven
Kim van Rijswijk
Fysiotherapie van Rijswijk
Albrecht Beijlinggracht 30
2871 SC Schoonhoven
0182 382685
kim_rijswijk@hotmail.com
Loïs den Boer-Boersma, aspirant lid
Fysiotherapie Zilverstad
Bergambachterstraat 9C / Oranjeplaats 21A
2871 JB  Schoonhoven
0182 383300
lois.denboer-boersma@fysiotherapiezilverstad.nl
Waddinxveen
Marit Broekman
Praktijk Joosten, Locatie Waddinxveen
Passage 57
2741 HB  Waddinxveen
0182 618022
m.broekman@praktijkjoosten.info
Davey Jager
Praktijk Joosten, Locatie Waddinxveen
Passage 57
2741 HB  Waddinxveen
0182 618022
d.jager@praktijkjoosten.info